Конкурс „Податки очима дітей - 2012” чекає активних і креативних

Цього року Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Податки очима дітей” відзначатиме свою 10-ту річницю. Юні таланти Полтавщини завжди були його активними учасниками, а за 10 років його існування участь в ньому взяли майже 15 тисяч юних мешканців області.

Роботи полтавських дітлахів завжди відзначалися глибоким розумінням та нестандартним підходом до розкриття тематики та традиційно знаходили гідну оцінку на державному рівні. Наприклад, минулорічні переможниці регіонального етапу конкурсу Катерина Калатура з Зіньківського району та Анастасія Петренко з Гадяча посіли відповідно І та ІІ місця у своїх вікових категоріях, представивши твори літературного та декоративно-прикладного жанрів, та були нагороджені путівками на відпочинок до ДСОЦ „Маяк” у м. Євпаторія.

Наразі розпочато І етап конкурсу, який триватиме до квітня цього року. Спробувати свої сили у конкурсі можуть дітлахи від 9 до 15 років. До участі у конкурсі приймаються роботи за трьома напрямками: художні та літературні твори і твори декоративно¬-прикладного мистецтва.

Оцінюватиме творчі доробки маленьких митців компетентне журі, у складі якого - представники освітянської галузі, засобів масової інформації, мистецтвознавці та працівники податкової служби. На переможців кожного етапу чекають цікаві подарунки. А детальну інформацію про умови проведення конкурсу ви зможете отримати, звернувшись до податкових органів за місцем свого проживання.

Тож запрошуємо креативних та активних дітлахів до участі в ювілейному конкурсі „Податки очима дітей – 2012”!

Управління масово – роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області