Понад 3,5 млрд. грн. акцизного податку впродовж минулого року сплатила до бюджету відома Кременчуцька тютюнова компанія

JT International Ukraine (ЗАТ „Джей Ті Інтернешнл Україна”) – це сучасна тютюнова фабрика у місті Кременчуці, що входить до складу корпорації „Джей Ті Інтернешнл”.

На сьогоднішній день всі фінансові та організаційні зусилля підприємства спрямовані на постійну модернізацію виробничих потужностей та підвищення якості продукції.

Дотримуючись курсу на відкритість і прозорість роботи податкових органів та подальше зміцнення партнерських стосунків з платниками податків голова Державної податкової служби у Полтавській області Володимир Задорожний днями поспілкувався з директором відділу корпоративних питань ЗАТ „Джей Ті Інтернешнл Компані Україна” Олександром Когутом. Мета зустрічі, як і багатьох інших подібного формату, що проводяться керівництвом ДПС Полтавщини з представниками підприємницьких кіл регіону – обговорення та вирішення проблемних питань ведення бізнесу в області.

Між податкової службою області та підприємтсвом було досягнуто домовленості про рівномірну сплату ЗАТ „Джей Ті Інтернешнл Україна” акцизного податку до бюджету впродовж місяця. Крім того, Володимир Задорожний подякував керівництву ЗАТ за сумлінну роботу та відповідальне ставлення до свого конституційного обов’язку – сплати податків. Зокрема, впродовж минулого року JT International Ukraine (ЗАТ „Джей Ті Інтернешнл Україна”) до бюджету було сплачено понад 3,5 млрд. грн. акцизного податку, що на 15,3% більше ніж у 2010 році.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації

та громадськістю ДПС у Полтавській області