Державна податкова служба у Полтавській області йде назустріч бізнесу

Працювати відкрито та прозоро, вирішувати проблемні питання ведення бізнесу спільно із суб’єктами господарювання, підтримувати відкритий діалог із платниками податків – такі завдання стоять сьогодні перед реформованою податковою службою. Саме тому особисті зустрічі керівництва податкової служби з представниками підприємств та підприємцями все більше набувають популярності в регіонах.

Так, днями голова Державної податкової служби у Полтавській області Володимир Задорожний зустрівся з головою правління публічного акціонерного товариства „Крюківський вагонобудівний завод” Євгеном Хворостом. Під час зустрічі було розглянуто питання відповідності ПАТ КВБЗ критеріям для отримання права на автоматичне відшкодування ПДВ.

ПАТ „Крюківський вагонобудівний завод” – є одним з найбільших виробників транспортних засобів в Україні.

В ході спілкування сторони домовилися про запровадження горизонтального моніторингу контрагентів платників податку на додану вартість.

Відповідно до цього методу обслуговування податкова за згодою платника опрацьовуватиме інформацію про його фінансові операції та відразу вказуватиме на можливі ризикові розрахунки та операції, а також сумнівних контрагентів, що їх здійснюють. „Горизонтальний моніторинг” застосовується в розвинених європейських країнах та, як свідчить досвід, дає гарні результати.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації

та громадськістю ДПС у Полтавській області