Податкова міліція Полтавської області підвела підсумки роботи за 2011 рік та визначила основні пріоритетні напрями діяльності на 2012 рік

Днями перший заступник голови-начальник управління податкової міліції ДПС у Полтавській області Олег Дігтярь провів прес-конференцію, присвячену результатам роботи податкової міліції Полтавської області у 2011 році та основним пріоритетним напрямам діяльності податкової міліції області на 2012 рік.

В 2011 році основні зусилля податкової міліції області були направленні на детінізацію економіки та забезпечення додаткових надходжень до бюджету. У взаємодії з структурними підрозділами органів ДПС податковою міліцією області забезпечено надходження до Державного бюджету на суму 93,0 млн.грн., упереджено розкрадання 129,8 млн.грн. податку на додану вартість, відшкодовано збитків по кримінальних справах на 16 млн.грн, на 14,4 млн.грн. вилучено з незаконного обігу товарно-матеріальних цінностей.

На пріоритетних напрямах роботи підрозділами податкової міліції області викрито 109 злочинів в сфері оподаткування , 79 з яких є тяжкими та особливо тяжкими. За ухилення від сплати податків викрито 49 злочинів, що на 11,3 % більше в порівняні з відповідним періодом минулого року.

Важливим напрямком діяльності податкової міліції області в 2011 році було визначено захист соціально незахищених громадян шляхом забезпечення надходження коштів тіньової економіки до бюджету, недопущення розкрадання із бюджету коштів та їх легалізації. Внаслідок проведеної роботи в даному напряму, підрозділами податкової міліції викрито 22 злочини, пов’язані з закупівлями товарів і послуг за державні кошти, під кримінальним провадженням перебуває 22,5 млн.грн., в бюджет повернуто 1,3 млн. грн.. З метою відшкодування заданих збитків накладено арешт на майно у сумі 5,9 млн.грн.

Завершуючи спілкування з представниками мас-медіа, Олег Дігтярь зазначив, що головним у діяльності податкової міліції є не кількість порушених кримінальних справ, а реальний економічний ефект у вигляді податкових надходжень від задіяних у схемах підприємств реального сектору економіки.

Озвучив начальник податкової міліції області і пріоритетні напрями роботи податкової міліції області на 2012 рік:

- встановлення перепон незаконному виводу валюти за кордон в офшорні компанії (разом з Національним Банком України);

- контроль витрат державного бюджету, зокрема – за отриманими субвенціями та тендерними процедурами;

- контроль за діяльністю державних монополій;

- боротьба з незаконним відшкодуванням ПДВ під час експортно-імпортних операцій;

- контроль надходжень до місцевих бюджетів;

- боротьба з „конвертаційними центрами” та замовниками їхніх послуг;

- боротьба з фальсифікатом та незаконним використанням акцизних марок.

УПМ ДПС у Полтавській області