Розглянули підсумки та окреслили перспективи

Підсумки роботи органів Державної податкової служби області у 2011 році та заходи щодо забезпечення надходжень коштів до бюджетів усіх рівнів у 2012 році стали основною темою розширеної наради органів ДПС Полтавщини, що пройшла в обласному центрі.

Засідання на яке прибули всі керівники податкових інспекцій регіону та начальники відділів податкової міліції відкрив голова Державної податкової служби у Полтавській області Володимир Задорожний. Звертаючись до керівного складу податкових органів Полтавщини, очільник регіональної ДПС окреслив нові стратегічні завдання, поставлені перед податківцями у 2012 році головою Державної податкової служби України Олександром Клименком, та наголосив на важливості їх якісного виконання.

В ході засідання присутні розглянули ряд питань, серед яких: ребрендинг іміджу Державної податкової служби в області, співпраця з територіальним відділенням Всеукраїнської громадської організації Асоціація платників податків України у Полтавській області, результати проведення внутрішньої контрольно-ревізійної роботи та усунення виявлених недоліків, стан протидії корупції в ОДПС регіону, тощо.

Завершуючи засідання, податківці області зобов’язалися і надалі сумлінно та злагоджено працювати над наповненням бюджетів усіх рівнів, адже від стабільності у податковій сфері залежать добробут країни та громади.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації

та громадськістю ДПС у Полтавській області