На Полтавщині понад 6 тисяч платників подають ПДВ звітність електронному вигляді

Близько 95% суб’єктів господарювання – платників ПДВ Полтавської області подали розшифровки податкових зобов’язань та податкового кредиту за січень нинішнього року в електронному вигляді. Порівняно з відповідним періодом минулого року питома вага платників податку на додану вартість, що обрали електронну форму звітування, виросла майже на 46%.

З початку року 6131 суб’єктом господарської діяльності - платником ПДВ Полтавської області надано звітність в електронному вигляді. Переважна більшість цих платників, а саме 5398 господарських одиниць, надали до податкових органів розшифровки податкових зобов’язань та податкового кредиту, скориставшись засобами телекомунікаційного зв’язку.

Залучення платників податків до звітування в електронному вигляді є одним з пріоритетних напрямів роботи податкової служби у нинішньому році. Крім того, електронна форма звітування є невід’ємною складовою сервісного обслуговування платників податків, за допомогою якої можна буде звести до мінімуму кількість відвідувань податкової інспекції, заощадити час та кошти.

Відділ взаємодії з засобами масової інформації

та громадськістю ДПС у Полтавській області