Надійні партнери - ПУЕТ та ДПС у Полтавській області

Під час „Дня кар’єри” в Полтавському університеті економіки і торгівлі було урочисто підписано договір про співробітництво між університетом та Державною податковою службою у Полтавській області, а також затверджено положення про конкурсний відбір студентів цього вишу для проходження виробничої практики в податкових органах Полтавщини. Традиція проходження студентами невідомчого податкового університету стажування в органах ДПС зародилася в області ще у 2010 році, коли вперше було підписано відповідну угоду.

На разі термін відповідного договору завершився, проте враховуючи ефективність цього нововведення та спираючись на багаторічну співпрацю й партнерські зв’язки між податкової службою області та університетом економіки і торгівлі керівництвом ДПС області та вишу було прийнято рішення продовжити відповідну практику ще на наступний рік.

„Завдяки нашій домовленості, впродовж минулих двох років ми разом із ДПС області реалізували цілий ряд проектів, серед яких: стажування та практика наших студентів в ОДПС, працевлаштування найкращих випускників до податкових органів, написання курсових, дипломних та магістерських робіт на базі конкретних матеріалів наданих податківцями”, - зауважив ректор Полтавського університету економіки і торгівлі, Олексій Нестуля. „Використати той величезний досвід, який мають податківці при підготовці наших студентів – ось один із пріоритетів нашої співпраці. Адже поєднання практики із теорією – це найважливіша складова будь якого навчального процесу”, - переконаний ректор вишу.

Заступник голови Державної податкової служби у Полтавській області Анатолій Бакун зі свого боку відзначив, що традиція співпраця між податківцями та університетом існує вже багато років, і на сьогоднішній день 13% фахівців ОДПС є випускниками саме ПУЕТу. В ході презентаційного брифінгу, організованого для регіональних журналістів, заступник голови регіональної ДПС відзначив: „Рівень кваліфікації випускників Полтавського університету економіки і торгівлі цілком відповідає тим вимогам, які висуваються до спеціалістів податкової служби.

Підтвердженням цьому є той факт, що окремі випускники ПУЕТу досягли у своїй роботі значних результатів та сьогодні працюють на керівних посадах в податкових органах України. За останні два роки дії попередньої угоди декілька найкращих студентів-бакалаврів університету пройшли практику в податкових органах Полтавщини, а деякі з них вже працюють в області податковими інспекторами”.

Використати досвід співпраці податківців з науковцями та студентами університету вирішила й інша служба, що відповідає за наповнення державного бюджету. Так, відповідний договір про співробітництво було укладено університетом і з Полтавською митницею.

На завершення зустрічі присутні висловили впевненість, що випускники університету вміло застосують набуті знання та вміння на практиці, що в свою чергу обов’язково допоможе їм визначитися зі своїм майбутнім місцем роботи.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації

та громадськістю ДПС у Полтавській області