Даруймо привітання!

Добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, Ви, шановні жінки – найдорожче, що є в житті чоловіків. Чарівні полтавки, від імені всього чоловічого колективу Державної податкової служби у Полтавській області і від себе особисто, сердечно вітаю Вас із 8 Березня.

Ми вдячні Вам за красу і ніжність, доброту і щиросердечну чуйність, затишні вечори в колі родини, розумних і талановитих дітей.

Саме Ви оточуєте близьких людей любов'ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов'язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя.

В податковій службі Полтавщини працює багато жінок. І як керівник, я впевнено можу сказати – представниці прекрасної статі незамінні працівники. Адже хто краще ніж жінка вміє непомітно вирішувати життєві проблеми, все встигати вдома й на роботі, бути водночас рішучими, поступливими та розумними.

У це прекрасне свято від усієї душі зичу Вам любові, добра, успіхів та величезного жіночого щастя! Бажаю, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, передчуттям радості та впевненістю в щасливому майбутньому! Нехай там, де Ви з'являєтеся, розцвітають посмішки і чуються компліменти.

Будьте улюблені і щасливі!

 

З повагою,

голова ДПС у Полтавській області

Володимир Задорожний