Підшефна школа полтавських податківців приймала у себе учасників Ліги Європи УЄФА!

Актова зала полтавської загальноосвітньої школи № 10, якою опікується ДПС у Полтавській області, цього разу нагадувала швидше стадіон, аніж шкільну кімнату. І причиною цього була неординарна подія, адже у гості до школярів окрім шефів – податківців завітали провідні футболісти ФК „Ворскла” Йован Маркоскі та Павло Ребенок. Дітлахи влаштували своїм улюбленцям по справжньому фантастичний прийом – скандували заготовлені заклики до футбольного клубу, декламували вірші на футбольну тематику, демонстрували концертні номери.

Варто було бачити, як у буквальному сенсі, у дітей „горіли очі” під час зустрічі з кумирами. Маленький зал школи не міг вмістити всіх бажаючих поспілкуватися з „ворсклянами”. Та й самі герої зустрічі були вражені відвертою гостинністю з боку дітей. Один з лідерів команди Йован Маркоскі, ледве підбираючи слова від хвилювання, зазначив, що після такого прийому у гравців виростають крила, і вони обов’язково прагнутимуть радувати своїх маленьких прихильників результативними перемогами улюбленого клубу. „Ніколи раніше не доводилося брати участь у подібних заходах. Діти просто молодці, адже вони старалися для нас. Зранку хотів поснідати, проте не встиг, адже поспішав на цю зустріч. А зараз зовсім їсти перехотілось – такі емоції переповнюють” – додав Павло Ребенок.

Податківці теж не залишилися осторонь, вони подякували і гостям і дітям за створене свято, а також обговорили з керівництвом школи підготовку до оздоровчого сезону у період літніх канікул. Зокрема, вже не перший рік вихованці ЗОШ № 10 мають змогу відпочити у дитячому оздоровчому центрі „Орлятко”, що розташований у с. Матвіївка Котелевського району і яким опікується обласна податкова служба. Не стане винятком і цей рік, запевнили шефи.

На жаль, час зустрічі швидко сплинув, проте ще довго хлопчаки та дівчатка не відпускали своїх кумирів, які влаштували для них справжню фото сесію та роздачу автографів.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Полтавській області