Майже 272 млн грн доходів задекларували полтавці на початок квітня 2012 року

Кампанія декларування доходів громадян, отриманих ними впродовж 2011 року – у розпалі. І хоча до її завершення ще є час, вже сьогодні можна підвести певні підсумки. Так, на сьогоднішній день до податкових органів Полтавщини вже подали декларації про отримані у 2011 році доходи більше 13 тисяч громадян області, у тому числі понад тисячу держслужбовців. Сума задекларованих доходів становить майже 272 млн.грн., що у порівнянні з відповідним періодом минулого року – більше на 57 млн.грн. Крім того, як видно з поданих декларацій, вже зараз, майже 3 тисячі полтавців вирішили скористатися своїм правом на отримання податкової знижки .

 

„Подаючи декларацію про доходи, мені хотілося б закликати до участі в кампанії декларування всіх тих, хто має обов’язок декларувати доходи. Здійснивши свій конституційний обов’язок, Ви виявите себе справжніми патріотами своєї батьківщини та порядними громадянами”, - підкреслив у своєму зверненні до полтавців голова Державної податкової служби у Полтавській області Володимир Задорожний, який завітав до Державної податкової інспекції у м. Полтаві Полтавської області ДПС та особисто подав власну декларацію.

Очільник податкової нагадав відвідувачам інспекції та представникам мас-медіа, що останній день подання річної декларації про доходи – 3 травня 2012 року, а також закликав заздалегідь спланувати свій візит до податкової.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Полтавській області