Працівниками податкової міліції Полтавщини припинено реалізацію тютюнових виробів контрабандного походження

Одним із пріоритетних напрямів роботи податкової міліції Полтавської області є відпрацювання ринку підакцизних товарів та протидії їх незаконному обігу. Так, у березні поточного року працівниками податкової міліції ДПС у Полтавській області в ході проведення оперативних заходів, припинено незаконну реалізацію контрабандних тютюнових виробів іноземного та вітчизняного виробництва у містах Кременчук та Комсомольськ.

Встановлено, що незаконну реалізацію цигарок організував 30 річний місцевий мешканець через мережу кіосків з продажу тютюнових виробів. У ході проведених оглядів 8 торгових точок на територіях ринків та у громадських містах працівниками податкової міліції було вилучено 40 тисяч пачок тютюнових виробів виробництва Росії, Молдови та Білорусії, а також виробництва України з марками акцизного збору, що мають ознаки підроблення на загальну суму майже 400 тисяч гривень.

На даний час відносно правопорушника порушено кримінальну справу за ознаками ст.204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Встановлюються джерела надходження контрабандної тютюнової продукції на територію України.

Інформація УПМ ДПС у Полтавській області