Розфарбуй своє Місто Мрії

Саме таку назву отримала розмальовка для малечі, яка нещодавно вийшла з друку за ініціативи Державної податкової служби у Полтавській області.

„Ідея створити розмальовку за сценарієм однойменного анімаційного фільму виникла ще торік, коли в навчальних закладах області тривала презентаційна кампанія мультфільму „Місто мрії”, - зазначає у своєму інтерв’ю регіональним мас-медіа голова Державної податкової служби у Полтавській області Володимир Задорожний: „Коли ми вперше демонстрували дітям цей мультиплікаційний фільм та проводили серед них невеличке опитування з приводу того, чи сподобалася їм ця стрічка, помітили, що чимало з наших юних глядачів не готові надовго розлучатися з героями цього мультика. Тож рішення про створення та виготовлення тематичної розмальовки, за допомогою якої кожна дитина може бути творцем власного яскравого Міста Мрії – прийшло само собою”.

Першими цю збірку для розвитку дитячої художньої творчості отримали учні підшефної 10-ї школи м. Полтави,якою вже чимало років опікується ДПС у Полтавській області. Демонструючи дітям розмальовку податківці, на чолі із заступником голови ДПС у Полтавській області Анатолієм Бакуном, разом із малечею пригадали не лише сюжет мультика, а й головні ідеї, які несла в собі ця анімаційна стрічка: кожне місто може перетворитися на місто мрії, якщо всі його мешканці будуть чесними та справедливими, допомагатимуть один одному та сумлінно сплачуватимуть податки.

В додаток до розмальовки школярі отримали яскраві набори кольорових олівців та кожен по святковому торту до Великодніх свят, що наближаються. Шефи ж, в свою чергу, одержали чимало приємних вражень від перегляду концертної програми, яку діти власноруч підготували з цієї нагоди.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Полтавській області