Податкова безпека обговорювалася під час наукової конференції на Полтавщині

Організаторами міжнародного наукового форуму, що днями пройшов в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка виступили провідні наукові та навчальні заклади України, Росії, Польщі, Білорусії, Чехії та Німеччини. Основною темою обговорення стала фінансова безпека в системі забезпечення національних інтересів, її проблеми та перспективи.

Тематика конференції була обрана науковцями не випадково, адже головною метою діяльності університету є підготовка фахівців найвищого рівня, здатних вирішувати комплексні задачі розвитку економіки регіону та держави в цілому. Саме тому в ході спілкування чимало уваги присутніх привернули питання бюджетної та податкової безпеки держави. Заступник голови Державної податкової служби у Полтавській області Анатолій Бакун ознайомив учасників форуму із пріоритетними напрямками вітчизняної податкової політики, сучасними податковими інноваціями та нещодавно запровадженими сервісами для платників податків. „Важливо, що студенти техуніверситету мають можливість слухати такі курси дисциплін, як: „податки”, „податкова система”, „податковий менеджмент” та „оподаткування підприємств”, - підкреслив представник податкової служби у своєму виступі: „Як показує досвід, знання отримані студентами цього Вишу – найкращим чином підтверджують себе на практиці, адже кожен десятий податківець області отримав освіту саме в Полтавському національному технічному університеті”.

Загалом, в ході конференції було розглянуто більше 90 наукових робіт та представлено безліч напрацювань з питань ролі та місця фінансової безпеки в контексті національних інтересів України. Питання захищеності вітчизняних інтересів у сфері оподаткування також перебували у центрі обговорення під час всієї роботи цього міжнародного науково-практичного форуму.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Полтавській області