Відверта сповідь звичайної ручки

Здавалося б все має свій початок та кінець, або окреслюється певними межами. Ну, принаймні, майже все... В цьому вкотре впевнилися члени журі обласного етапу конкурсу „Податки очима дітей”, фінальне засідання якого днями пройшло в Державній податковій службі у Полтавській області.

„Не перестаю дивуватися дитячій винахідливості, неординарності та майже екстравагантності у творчості, тим більше, що тематика цієї творчості носить вузькоспеціалізований податковий характер”, - підкреслив голова цьогорічної суддівської колегії регіонального етапу змагань, заступник голови ДПС у Полтавській області Анатолій Бакун: „Учасники конкурсу щороку вигадують такі мистецькі твори, які здавалося б не можливо не те що вдосконалити, а й навіть повторити. Проте щороку конкурсанти роблять, здавалося б, неможливе та самі себе перевершують”.

Цього разу, наприклад, фаворитом суддів став літературний доробок одинадцятирічної Тетяни Кисіль із селища Нова Галещина Козельщинського району Полтавської області. У своїй „Сповіді звичайної ручки”, саме так Тетяна назвала свій вірш, дівчинка в іронічній та водночас серйозній формі описує процес оподаткування не з точки зору його безпосередніх учасників, а з боку, так би мовити, стороннього глядача – простої кулькової ручки, яка є „свідком” багатьох подій в податковому житті країни.

За рішенням журі конкурсу вірш Тетяни Кисіль посів перше місце серед літературних творів молодшої категорії учасників. Партнеркою Тетяни у взятті пальми першості в іншій віковій категорії стала чотирнадцятирічна Владислава Кухаренко з Полтави. Першість за твір декоративно прикладного мистецтва отримали одинадцятирічна Богдана Романенко із Семенівки та тринадцятирічна Анастасія Шейко з Кобеляк. Найкращими малюнками судді визнали твори десятирічної полтавки Катерини Мірошниченко та п’ятнадцятирічної Юлії Гончар з міста Зіньків.

Всього ж в обласному етапі творчих змагань взяли участь 115 конкурсантів. З них: 49 представили свої роботи в образотворчому жанрі, 31 – запропонували на розсуд журі літературні твори власного виробництва та 35 – продемонстрували свою вправність у декоративно-прикладному мистецтві.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Полтавській області