У подарунок до Дня міста – новий сервісний центр

П’ятдесят п’яту річницю від Дня народження міста відзначили днями мешканці Карлівки, що на Полтавщині. Як і годиться ювіляру, цього дня місто отримало чимало сюрпризів та подарунків. Одним з них став новий Центр обслуговування платників податків, що відкрився, саме в цю знаменну річницю, при Карлівський міжрайонній державній податковій інспекції.

„Відкриття Центрів обслуговування платників податків на разі відбувається по всій Україні”, - відзначила заступник голови Державної податкової служби у Полтавській області Людмила Голуб під час урочистостей з нагоди відкриття Центру. „Якісна сторона служби змінюється. На перше місце в роботі податкових органів висуваються нові пріоритети. Висококваліфіковане сервісне обслуговування платників податків – один з них. Рухаючись у цьому напрямку ми вийдемо на принципово новий рівень партнерських стосунків з бізнесом”, - наголосила заступник керівника обласної податкової служби.

Секція прийому звітності та вхідної кореспонденції, видачі довідок та дозвільних документів, обслуговування платників податків – ось далеко не повний перелік послуг, які надаватимуться клієнтам новоствореного сервісного Центру – платникам податків. Їх в районі немало. Карлівська міжрайонна державна податкова інспекція , при якій створено Центр, обслуговує понад 3,5 тисячі платників податків. Щодня інспекцію відвідують в середньому близько 80 платників. Завдяки спільній роботі платників податків та податківців Карлівською МДПІ у І кварталі 2012 року до бюджетів усіх рівнів було мобілізовано близько 126 млн.грн., в тому числі 94 млн.грн – до Державного бюджету, та понад 32 млн.грн – до місцевого.

Під час урочистого відкриття Центру податківців та платників податків привітали голова Карлівської районної ради Петро Світлик, міський голова Карлівки Володимир Слєпцов та голова ради підприємців при Карлівській РДА Сергій Бобрицький. Найкращі побажання новоствореному Центру, його працівникам та відвідувачам висловив і колишній багаторічний керівник податкової служби Полтавщини, а нині голова ради засновників ТОВ „АПК „Докучаєвські чорноземи” Андрій Сокіл. До речі згадана агрофірма – один з сумлінних платників податків району, який забезпечує майже 43% надходжень до місцевого бюджету серед підприємств сільськогосподарської галузі.

По завершенні урочистостей начальник Карлівської МДПІ Андрій Гизила презентував гостям новостворений Центр, провівши невеличку екскурсію у ході якої присутні ознайомилися з усіма його перевагами та особливостями.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Полтавській області