Рокам ніколи пам'яті не стерти

Ми знову прийдемо до вічного вогню,

Рокам ніколи пам'яті не стерти

Про тих, хто пережив страшну війну,

І тих, хто залишивсь в обіймах смерті.

Ми знову прийдемо до вічного вогню...

У ці травневі дні ми відзначаємо 67 річницю Великої Перемоги. З великим відчуттям відповідальності хочу звернутись до високоповажних ветеранів Великої Вітчизняної війни! Ми завжди пам’ятаємо, що - 9 травня це особливе свято для нашого народу. Для нас, сучасного покоління, подвиг військових часів - це еталон служіння ідеалам свободи, справедливості та добра, це суміш печалі й радості для нашої Батьківщини.

У цей славний незабутній день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану дітям війни, які на своїх плечах винесли тягар у повоєнні роки та підняли країну з руїн. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога. Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку знало людство.

Обов’язок нащадків – бути гідними Вашого життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі. Саме Вам - воїнам визволителям, від щирого серця завдячуємо свободою та мирним небом, тим, що сьогодні можемо жити у мирі та радіти успіху у досягненні мети.

Наповнюючи державну скарбницю Державна податкова служба у Полтавській області разом із платниками податків робить все можливе, щоб створити Вам, шановні ветерани затишні умови життя, стабільно виплачувати гідні пенсії та забезпечити отримання інших соціальних гарантій.

Шановні ветерани Великої Вітчизняної, солдатські вдови, всі ті хто вніс свій вклад у наближення Дня Перемоги. Нехай мир і злагода завжди живуть у ваших душах і серцях, хай це світле травневе свято і наші щирі побажання додадуть усім нам нових сил і натхнення для здійснення майбутніх сподівань і трудових звершень.

З повагою,

голова ДПС у Полтавській області

Володимир Задорожний