Позитивний баланс між державою та бізнесом: ВАТ „Полтавський ГЗК” оцінює переваги автоматичного відшкодування ПДВ

Схвальні відгуки про запровадження системи автоматичного відшкодування ПДВ почув голова ДПС у Полтавській області Володимир Задорожний під час зустрічі з керівництвом ВАТ „Полтавський ГЗК”. „Наше підприємство вже не перший рік відшкодовує сплачений податок на додану вартість, проте хочу зазначити, що значну частину ПДВ минулого року - більше 50% - було повернуто саме в рамках системи автоматичного відшкодування”, - зазначив в ході спілкування головний фінансовий директор підприємства Кристофер Мо.

Протягом 2011 року ВАТ „Полтавський ГЗК” було відшкодовано в автоматичному режимі понад 751 млн.грн. податку на додану вартість, у першому кварталі 2012 року – більше 196,6 млн.грн. ВАТ „Полтавський ГЗК” – один з найбільших роботодавців і платників податків та потужний виробник-експортер продукції власного виробництва регіону із значним показником податкового навантаження з податку на прибуток. Протягом 2011 року підприємством сплачено 694,2 млн.грн., а у першому кварталі 2012 року – 346,6 млн.грн., в той час, як заявлено до відшкодування відповідно 691,1 млн.грн. та 316,6 млн.грн. Отже, підприємством встановлено позитивний баланс „Держава-Бізнес”.

„Завдяки проведенню подібних зустрічей ми маємо змогу оцінити позитивні результати та запобігти виникненню недоліків у роботі, надати пропозиції для доопрацювання тих чи інших нормативних актів, - зазначив наприкінці зібрання Кристофер Мо. – Загалом же, запровадження системи автоматичного відшкодування ПДВ - це значний крок назустріч вітчизняному бізнесу.”

Під час зустрічі між податковою службою області та ВАТ „Полтавський ГЗК” було досягнуто домовленості про рівномірну сплату податку на прибуток протягом поточного року та окреслено перспективи подальшої співпраці. Крім того, Володимир Задорожний подякував керівництву ВАТ „Полтавський ГЗК” за сумлінне виконання свого конституційного обов’язку – своєчасну сплату податків.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Полтавській області