Максимум уваги - комфорту платників

Черговий Центр обслуговування платників податків відкрився на Полтавщині. Цього разу сервісний центр нового формату відчинив свої двері для відвідувачів у відомому курортно-оздоровчому центрі області – місті Миргород.

„Працюючи над створенням Центру обслуговування платників податків при Миргородській об’єднаній державній податковій інспекції, ми перш за все, намагалися забезпечити максимально комфортні умови для його відвідувачів, платників податків”, - зазначив під час урочистого відкриття Центру голова Державної податкової служби у Полтавській області Володимир Задорожний.

Новостворений Центр при Миргородській об’єднаній державній податковій інспекції обслуговуватиме близько 5 тисяч платників податків: майже тисячу юридичних та близько чотирьох тисяч фізичних осіб – підприємців. WI-FI зона, можливість переглянути цікаві нові відеоролики на податкову тематику, особливі умови для людей з обмеженими фізичними можливостями, допомога консультантів-модераторів - все це поруч із звичайними сервісами, що пропонує податкова служба, спрямоване на високоякісне обслуговування клієнтів Центру, платників податків.

Під час екскурсії новоствореним Центром, яку для гостей провів начальник Миргородської ОДПІ Олександр Зайченко, відвідувачі на власні очі переконалися у всіх зручностях та новаціях, що відкриває для платників податків даний Центр. Колишній голова податкової служби Миргордщини, а нині голова Миргородського осередку Асоціації ветеранів ДПС України Петро Проскура навіть зізнався, що здійснилася його давня мрія, адже відтепер платники податків відчинятимуть двері податкової із щирою посмішкою.

На завершення урочистостей, присвячених відкриттю Миргородського ЦОППу голова ДПС у Полтавській області Володимир Задорожний побажав платникам податків та податківцям плідної співпраці в нових стінах. Далі керівники податкових органів Полтавщини та начальники управлінь і відділів обласної податкової служби продовжили свою роботу на виїзному засіданні колегії ДПС у Полтавській області, що також відбулося в Миргороді. Під час засідання були розглянуті питання підсумків роботи органів ДПС області за І квартал 2012 року та заходи щодо забезпечення надходження коштів до бюджетів усіх рівнів у першому півріччі цього року, стан адміністрування податку на прибуток, ПДВ та бюджетного відшкодування податку на додану вартість за І квартал 2012 року, а також результати роботи нової сервісної служби ДПСУ „Пульс податкової”.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Полтавській області