Під час цьогорічної кампанії декларування 42 громадянина Полтавщини задекларували доходи у розмірі понад 1 млн. грн.

Про ці та інші попередні підсумки деклараційної кампанії в області розповів голова Державної податкової служби у Полтавській області Володимир Задорожний під час свого спілкування з журналістами. „Загальна сума задекларованих 42-ма обласними „мільйонерами” доходів складає близько 135 млн. грн. Для порівняння в попередньому році, тих громадян, які задекларували понад 1 млн.грн. своїх доходів - було 13, а сума задекларованих ними доходів складала майже 26 млн.грн.”, - зазначив очільник податкової служби області.

Як показали перші підсумки цьогорічної кампанії декларування до податкових органів Полтавської області подали декларації понад 40 тисяч громадян, що на 12 тисяч осіб більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Сума задекларованих ними доходів складає понад 857 млн. грн., що на 414 млн. грн. більше ніж торік.

Володимир Задорожний також відзначив, що громадяни області користуються своїм правом на податкову знижку. Так, з початку року таким правом скористалися 5265 осіб, що менше проти відповідного періоду минулого року на 1898 осіб. Сума зайво сплаченого податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню громадянам області, становить більше 4 млн. грн., а це на 359 тис. грн. більше ніж у відповідному періоді минулого року.

По завершенні спілкування з пресою голова ДПС Полтавщини подякував всім тим, хто сумлінно ставиться до виконання своїх конституційних обов’язків та своєчасно задекларував свої доходи, а також нагадав про те, що для громадян які бажають скористатися своїм правом на податкову знижку – деклараційна кампанія триватиме до кінця року.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Полтавській області