Фальсифікат – реальна загроза для життя та здоров’я людини

e-mail Друк PDF

Працівниками податкової міліції Кременчуцької ОДПІ встановлено факт незаконного виробництва алкогольних напоїв мешканцем одного з сіл Глобинського району, який, у власному приміщені, займався виготовленням алкогольних напоїв кустарним способом

В ході огляду приміщення «міні гуральні», працівниками податкової міліції вилучено близько 700 літрів спирту, 178 пляшок з готовою алкогольною продукцією, обладнання для розливу лікеро-горілчаних виробів на орієнтовну вартість близько 60 тис. гривень.

За результатами проведених експертних досліджень зразків вилученої спиртовмісної рідини та виготовлених алкогольних напоїв встановлено, що горілчаний продукт виготовлений із недоброякісної сировини, а тому горілчана суміш при вживанні становить загрозу для життя та здоров`я людини.

Наразі відносно «бутлегера» порушено кримінальну справу за ознаками ч.3 ст.204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення алкогольних напоїв з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров`я людей.

 

Прес-офіцер УПМ ДПС у Полтавській області

Скобельський Дмитро