Подбайте про незабутній відпочинок своїх дітей вже зараз!

Кожного літа Дитячий оздоровчий центр „Орлятко”, яким опікується Полтавська обласна рада Всеукраїнської профспілки працівників органів Державної податкової служби чекає на своїх бажаних відвідувачів. Традиційно з червня по серпень в таборі відпочивають та оздоровлюються діти різних вікових категорій та соціальних груп.

Оздоровчий центр розташований у мальовничому куточку Полтавщини в сосновому лісі села Матвіївка Котелевського району, неподалік від Ворскли. До послуг відпочиваючих в „Орлятку” свіже повітря, колоритна природа та відповідний сервіс: прекрасна їдальня з двома просторими залами в якій щодня, під час п’ятиразового харчування, дітлахи мають змогу поласувати багатими на вітаміни стравами; до послуг малечі бібліотека та комп’ютерний клас; на тих, хто не уявляє свого дозвілля без щоденних занять спортом чекає футбольне поле, волейбольні та баскетбольні майданчики, гімнастичне обладнання, настільний теніс та багато іншого. Ну і звичайно, який же відпочинок без річки. Для тих, хто насолоджується відпочинком в „Орлятку” – завжди є можливість відвідати охайний пляж на березі Ворскли, адже туди малечу відвозить власний автобус.

Цього року, як і завжди, „Орлятко” чекає на своїх відвідувачів. В таборі працюватимуть три зміни: перша - з 9 по 29 червня, друга - з 3 по 23 липня та третя - з 26 липня по 15 серпня.

Не вагайтеся та вирішуйте питання літнього дозвілля своїх дітей вже зараз. Дайте можливість малечі відпочити в одному з найкращих таборів Полтавщини! Всі бажаючі придбати путівки до ДОЦ «Орлятко» можуть звернутися до Полтавської обласної ради Всеукраїнської профспілки працівників органів Державної податкової служби за адресою: вул.. Фрунзе 4, кімната 305, або зателефонувати – 50-35-30 чи 56-12-18. Чекаємо на вас!

ДПС у Полтавській області