Нові напрями роботи податкової міліції

Нещодавно відбулася прес-конференція першого заступника голови – начальника управління податкової міліції ДПС у Полтавській області Миколи Матори, який проінформував представників запрошених засобів масової інформації про результати роботи податкової міліції області на пріоритетних напрямах, визначених керівництвом ДПС України на 2012 рік.

"Поряд із такими пріоритетами роботи як контроль за надходженням та витратами місцевих і державних бюджетів, протидія фіктивному підприємництву і незаконній конвертації безготівкових коштів у готівку, на даний час перед податковою міліцією стоять такі завдання, як викриття податкових злочинів у сфері новітніх технологій, припинення незаконного виведення валюти за кордон в офшори, а також виявлення схем незаконного формування та відшкодування податку на додану вартість під час експортно-імпортних операцій" – зазначив начальник податкової міліції області.

З початку року на за даними напрямами сфері оподаткування викрито 54 злочини, з яких 46 мають ознаки тяжких та особливо тяжких.

26 викритих злочинів пов'язані із умисним ухиленням від сплати податків, 7 – із нелегальним обігом підакцизних товарів, зокрема організацією незаконних виробництв лікеро-горілчаних виробів. Порушено 14 кримінальних справ, пов'язаних із розкраданням коштів держаного і місцевого бюджетів або несплатою податків підприємствами-контрагентами.

Податковою міліцією області у взаємодії з іншими структурними підрозділами органів ДПС забезпечено додаткові надходження 29,9 млн.грн., упереджено розкрадання 4,4 млн.грн. податку на додану вартість, по кримінальних справах відшкодовано збитків на суму понад 5 млн.грн., з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей вартістю 19,8 млн.грн.

УПМ ДПС у Полтавській області