Команда ДПС у Полтавській області стала переможцем Спартакіади податкової служби Полтавщини 2012 року

Довести, що у здоровому тілі – і дух здоровий, вкотре зібралися спортсмени – податківці області під час проведення традиційної Спартакіади податкової служби Полтавщини 2012 року. Цьогорічні змагання у 9 видах спорту проходили на базі ДОЦ „Орлятко”, що розташований у селі Матвіївка Котелевського району. До речі, спортивне свято зібрало рекордну за всю історію проведення змагань кількість учасників – 207 спортсменів з усіх податкових інспекцій області, серед яких 37 жінок. Свою спритність та майстерність спортсмени виявляли у міні-футболі, волейболі, армреслінгу, перетягуванні канату, гирьовому спорті, шахах, настільному тенісі, гімнастиці та бігу на 60 м.

Переможців серед спортсменів та команд визначало кваліфіковане журі, у склад якого увійшли професійні спортивні судді, майстри та кандидати в майстри спорту. У напруженій боротьбі перше загальнокомандне місце посіла команда ДПС у Полтавській області, яка випередила учасників команди ДПІ у м.Полтаві. Бронза дісталася спортсменам Кременчуцької ОДПІ.

Учасників змагань привітав заступник голови ДПС у Полтавській області Олександр Лукін та представники обласної та районної влади. У своєму зверненні до спортсменів Олександр Олександрович підкреслив, що саме спортивні змагання якнайкраще дають можливість всім учасникам відчути себе справжньою командою та загартувати волю до перемоги.

„Мені приємно відзначити, що з кожним роком зростає число охочих долучитися до спортивних перегонів, - зазначив заступник голови податкової служби області. - Сподіваюся, що цьогорічний склад команди традиційно гідно представить область та поповнить колекцію нагород, яких у нашої збірної вже немало.”

Наприкінці обласної спартакіади працівників органів ДПС, Олександр Лукін вручив переможцям почесні нагороди та побажав всім присутнім витримки, натхнення та міцного здоров’я для нових досягнень у спорті та у спільній справі по наповненню бюджетів.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Полтавській області