Відтепер у Полтаві працює відділення акредитованого Центру сертифікації електронних ключів

Нещодавно у Києві Голова ДПС України Олександр Клименко презентував платникам податків акредитований Центр сертифікації електронних ключів Інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби (АЦСК ІДД ДПС), який надасть можливість платникам податків оперативно отримувати безкоштовні ключі електронного цифрового підпису. Коментуючи відкриття центру, Голова ДПС зазначив, що розгалужена мережа пунктів видачі та реєстрації електронних ключів з 30 травня запрацює у 26 відділеннях в обласних центрах та 11 відділеннях у Києві.

Відокремлений підрозділ АЦСК ІДД ДПС по видачі посилених сертифікатів відкритих ключів вже розпочав свою роботу і при ДПС у Полтавській області та чекає на відвідувачів за адресою: м. Полтава, вул. Фрунзе, 155, кімната 333.

Підрозділ надає послуги електронного цифрового підпису органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, іншим суб’єктами господарської діяльності та фізичним особам, з можливістю безоплатної видачі посилених сертифікатів відкритих ключів. Послугами управління вже досить активно користуються платники податків області: понад 50 чоловік проконсультувалися з приводу отримання посилених сертифікатів відкритих ключів, а 4 підписувачі згенерували особисті ключі і отримали посилені сертифікати відкритих ключів.

Якщо заявник оформив всі документи, дотримуючись усіх правил реєстрації та видачі, процедура реєстрації користувача, генерації ним особистого ключа та формування посиленого сертифіката відкритого ключа займає не більше 25 хвилин. Ознайомитись з правилами реєстрації та згенерувати особисті ключі можна за адресою сайту Центру сертифікації cskidd.gov.ua.

Тож, запрошуємо платників податків не гаяти час, отримувати посилені сертифікати електронних ключів та подавати звітність до податкових органів в електронному вигляді!

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Полтавській області