Відкриття Сервісного центру при Полтавській МДПІ – ще один крок назустріч платникам податків

e-mail Друк PDF

На Полтавщині продовжується практика прогресивних нововведень для платників податків – вже 18 Сервісних центрів з обслуговування платників відчинили двері для своїх клієнтів. 14 червня відбулося урочисте відкриття центру при Полтавській МДПІ, що стало визначною подією в житті інспекції та платників податків Полтавського району. В урочистому відкритті Центру взяли участь перший заступник голови ДПС у Полтавській області Микола Матора, голова Полтавської районної ради Василь Степенко, голова Полтавської районної державної адміністрації Володимир Павленко, інші офіційні особи.

«Відкриття сервісних центрів підвищить рівень партнерських та взаємовигідних відносин між платниками податків та податковою службою. Адже переваги сервісів для обох сторін очевидні: для клієнтів це економія часу, а отже - можливість отримання додаткового доходу, що в свою чергу приведе збільшення надходжень до бюджету. А це – одне з головних завдань нашої служби», - зазначив Микола Матора під час урочистостей.

Після перерізання символічної стрічки гості оглянули сучасне приміщення центру. Обладнане за прогресивними технологіями, воно складається з трьох секторів: видачі довідок та дозвільних документів, приймання звітності та кореспонденції та обслуговування платників податків. Крім того, сервісний центр обладнаний залом чекання з плазмовим екраном для трансляції важливої інформації, а також куточками платників податків, де можна отримати найсвіжішу інформацію. «У центрі все сплановано для зручності платника - консультації фахівців, швидке обслуговування, кваліфікована допомога, - розповів під час огляду Центру начальник Полтавської МДПІ Сергій Садовий. - Однак головним є те, що перелік цих послуг буде постійно розширюватися в залежності від потреб та побажань наших платників податків. Ми зробимо все залежне від нас, щоб вони відчували, що їх сприймають як громадян, які своєю працею створюють благополуччя держави».

Наприкінці зібрання Микола Матора привітав присутніх з відкриттям Центру та висловив впевненість, що клієнти Центру гідно оцінять зусилля податкової служби по створенню для них максимально комфортних умов, та вчасно і в повному обсязі сплачуватимуть податки до бюджетів.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Полтавській області