Власний „Євро 2012” стартував в дитячому оздоровчому центрі „Орлятко”

З червня по серпень дитячий оздоровчий центр „Орлятко”, розташований у мальовничому куточку Полтавщини в сосновому лісі села Матвіївка Котелевського району, приймає на оздоровлення дітей різних вікових категорій та соціальних груп. Вже чимало років цим дитячим центром опікується Полтавська обласна рада Всеукраїнської профспілки працівників органів ДПС та Державна податкова служба у Полтавській області.

Табір працює в три зміни, і відвідувачів завжи багато, адже крім колоритної природи колектив табору завжи готує цікаві програми для своїх вихованців. Так і цього року. Перша табірна зміна в „Орлятку” перетворилася на справжній Євроленд! Власні матчі з футболу, всюди присутня символіка Євро-2012 та навіть вожаті в образах знаних талісманів футбольного чемпіонату Славека та Славка – все це створило в „Орлятку” неповторну спортивну атмосферу та настрій.

Відзначили це і гості, які завітали до табору на урочистості з нагоди відкриття табірної зміни. „Як показує досвід за ті 12 років, що „Орлятком” опікується Полтавська обласна рада Всеукраїнської профспілки працівників органів Державної податкової служби, дитячий оздоровчий центр здобув собі славу одного з улюблених місць відпочинку в Полтавській області.”, - зазначила заступник голови Державної податкової служби у Полтавській області Людмила Голуб.

„Чимало з вас залишаються тут на кілька змін поспіль, знаходять тут справжніх друзів з якими не хочеться розлучатися, та повертаються відпочивати сюди кожного літа. „Орлятко” – це не просто табір відпочинку, це – велика, дружня родина, яка щороку поповнюється новими членами”, - підсумувала Людмила Олексіївна привітавши дітей із початком літнього відпочинку.

До послуг відвідувачів в „Орлятку” завжди турботливий та професійний персонал, свіже повітря, казкова природа, ну і звичайно, відповідний сервіс. Граючи на спортивному майданчику, театральній сцені, проводячи час в бібліотеці чи за комп’ютером, або ж просто на пляжі поблизу річки – кожен тут може знайти заняття до душі.

У свою чергу шефи табору, податківці, вирішили ці умови вдосконалити та придбали для відпочиваючих ще й величезний плазмовий телевізор, щоб Євроленд в „Орлятку” заграв справжніми яскравими та неповторними фарбами.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Полтавській області