МАКСИМАЛЬНО ЗРУЧНИЙ СЕРВІС ВІДКРИТТЯ ЦЕНТРУ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ У КРЕМЕНЧУЦЬКІЙ ОДПІ

Одним з головних завдань, визначених Президентом України для податкової служби, - є налагодження партнерських взаємовідносин з платниками податків. Важливим кроком на цьому шляху є створення в Україні Центрів обслуговування платників податків. Такі центрі покликані створити комфортні умови для платників податків, своєчасної сплати ними податків і зборів до бюджету.

Вже п’ятий місяць в тестовому режимі працює такий Центр в Кременчуцькій ОДПІ за адресою: вул. Красіна, 76. Нарешті днями відбулося його урочисте відкриття, у якому взяли участь Голова ДПС у Полтавській області Володимир Задорожний, мер міста Олег Бабаєв, журналісти, податківці та представники бізнесових структур.

У Центрі обслуговування платників податків податківці надають платникам податків цілий комплекс послуг – від дозвільних документів, довідок, податкових консультацій до процесу приймання податкової звітності.

Крім того, відвідувачі мають зручні умови для заповнення, так би мовити, “податкової документації”. На телевізійних моніторах транслюється важлива та корисна інформація. Центр забезпечено доступом до корпоративної мережі ДПС України та Єдиної бази податкових знань. Це дає змогу якісно та оперативно надавати необхідну інформацію платникам податків.

Кременчуцька ОДПІ обслуговує майже 32 тисячі платників податків, 74% яких складають приватні підприємці. Щодня податкову інспекцію відвідують в середньому близько 465 платників податків, які тепер стануть клієнтами Центру обслуговування платників податків.

 

 

Кременчуцька ОДПІ