Крюківські вагонобудівники вчасно сплачують податки

Понад 329 млн.грн. податків і зборів з початку року сплатив до бюджетів крюківський вагонобудівний завод, що по праву вважається одним з найбільших і найстаріших виробників транспортних засобів в Україні. Сплативши в цьому році майже 293 млн.грн. податку на прибуток та 30,7 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб – ПАТ „Крюківський вагонобудівний завод” є одним з найсумлінніших платників податків Полтавщини.

„Своїй успішній діяльності та, як наслідок, своєчасній та повній сплаті податків вагонобудівники завдячують, перш за все, успішному поєднанню досягнень минулого із можливостями та потенціалом сьогодення”, зазначив голова наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимир Приходько проводячи екскурсію підприємством для голови Державної податкової служби у Полтавській області Володимира Задорожного. „Значні виробничі резерви заводу, тісна, багаторічні співпраця з науково-дослідницькими інститутами України та країн СНД дозволяють виготовляти й пропонувати споживачеві високоефективну та просту в експлуатації продукцію”, - підкреслив Володимир Приходько.

Під час візиту очільника податкової служби Полтавщини на підприємство між керівництвом заводу та податковою службою було досягнуто домовленості про подальшу плідну співпрацю, рівномірну, своєчасну та повну сплату податків і зборів. „На сьогоднішній день у крюківських вагонобудівників немає проблем із вчасністю та повнотою сплати податків”, - зазначив Володимир Задорожний. Підтверджує це і той факт, що підприємство є одним з тих платників податків регіону, хто користується сервісом автоматичного відшкодування ПДВ. Зокрема, впродовж 2012 року Крюківському вагонобудівному заводу було відшкодовано 400,8 млн.грн. податку на додану вартість.

 

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Полтавській області