Новий інвестор відкрив для себе Полтавщину

„Не зважаючи на значну кількість високорозвинених промислових підприємств, Полтавська область все ж таки залишається насамперед аграрним регіоном. Тому інвестування саме у сільськогосподарську галузь є особливо важливим для нашого краю, - зазначив голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко під час урочистого відкриття та укладання першого каменя в будівництво майбутнього свинокомплексу із замкнутим виробничим циклом в с.Ватажкове Полтавського району.

У заході також взяли участь інвестор з Німеччини - засновник ТОВ „ХАКА.УА Свинокомплекси Полтава” Йозеф Хойфеле, голова ДПС у Полтавській області Володимир Задорожний, керівники районних органів влади та податкової служби, науковці, представники держустанов та засобів масової інформації.

Новий інвестиційний проект Полтавської обласної адміністрації та Полтавської державної аграрної академії по розвитку тваринницької галузі - ТОВ „ХАКА.УА Свинокомплекси Полтава” - ілюструє увагу до цього напрямку не тільки обласної влади, а й іноземних інвесторів. Директор німецької фірми „HAKA GmbН” Йозеф Хойфеле, який проінвестував проект, під час відкриття комплексу зазначив, що після чотирирічного аналізу економічної доцільності інвестування капіталу серед багатьох регіонів Росії, Білорусії та України зупинив свій вибір саме на Полтавщині. Оптимальна сукупність таких факторів, як кваліфікований робочий персонал, привабливі умови оподаткування, а насамперед, багаторічний передовий досвід, напрацьований у цій галузі Полтавською державною аграрною академією та Полтавським інститутом свинарства ім.О.В. Квасницького УАНН, вплинули на рішення пана Хойфеле впроваджувати та розвивати в Україні позитивні напрацювання, започатковані у Німеччині .

„Податкова служба розуміє важливість розвитку інвестиційних проектів, адже саме вони створюють імідж нашої держави на міжнародному рівні. Тому підтримка сумлінних платників податків, зменшення фіскального тиску, створення для них сприятливих, а у сільськогосподарській галузі – часто і пільгових умов - є одним з пріоритетів діяльності податкової служби”, - зазначив під час урочистостей з нагоди відкриття голова ДПС у Полтавській області Володимир Задорожний.

У подальших планах ТОВ „ХАКА.УА Свинокомплекси Полтава” – не тільки будівництво комплексу, а й створення на його базі учбового комбінату, де передові українські та іноземні науковці та провідні фахівці галузі зможуть удосконалювати свої напрацювання та обмінюватися досвідом.

 

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДП у Полтавській області