Звертаємось до платників податків Полтавської області!

Останнім часом на території області продовжують мати місце випадки неправомірних дій, вчинених невстановленими особами від імені керівників податкових органів ДПС у Полтавській області. Зокрема невстановлені особи здійснюють дзвінки на стаціонарні телефони приватним підприємцям, посадовим особам суб’єктів господарювання та пропонують зателефонувати нібито начальникам податкових органів області на мобільні телефони за номерами 063-126-46-25 та 095-416-07-01. При цьому особи, які називають себе начальниками податкових органів області, зазначають, що до податкової інспекції приїхала перевірка з Києва, і у зв’язку з цим пропонують підприємцям надати певну суму коштів. З цією метою підприємцям потрібно під’їхати у визначене місце та передати готівку невідомій особі. У разі відмови, погрожують податковим тиском на підприємницьку діяльність.

У випадку, коли до вас зателефонували невідомі, які під виглядом та від імені керівника чи співробітника податкової служби вимагають передачу коштів невідомим особам та погрожують перевіркою, поповнення рахунку мобільного зв’язку, замовляють банкет чи столик в кафе, місце в готелі, та погрожують перевіркою, знайте, це шахраї.

Якщо ви, ваші рідні чи знайомі стали жертвами шахраїв, або вам стала відома будь-яка інформація про них, просимо негайно звертатися за номером 56-30-76 «телефон довіри» відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Полтавській області УВБ ДПС України.

Просимо надати допомогу з метою припинення неправомірних дій.

 

 

ДПС у Полтавській області