Електронний цифровий підпис – швидко та безкоштовно

Підрозділ реєстрації користувачів при Державній податковій службі у Полтавській області акредитованого Центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДПС розпочав свою діяльність ще наприкінці травня цього року. Новий сервіс, започаткований податківцями, спрямований на залучення платників податків до електронного звітування, але без зайвих витрат коштів на придбання ключа електронного підпису. Відтепер платнику податків вистачає 25 хвилин часу, щоб отримати ключі та програмне забезпечення для подання звітності в електронному вигляді.

З початку роботи віддаленого пункту реєстрації користувачів у Полтаві було видано 290 посилених сертифікатів ключів. Зокрема, у червні 2012 року суб’єкти господарювання області отримали 150 сертифікатів, а за першу декаду липня – вже 140. Більше 400 полтавців цікавилися роботою цього новоствореного сервісу та зверталися до ДПС в області за консультаціями та роз’ясненнями з цього приводу. Як відзначають фахівці цього пункту, в порівнянні з минулим місяцем заявники стали більш активними та все частіше звертаються, щоб проконсультуватися та отримати посилені сертифікати ключів.

Детальнішу інформацію щодо діяльності представництв акредитованих центрів сертифікації ключів, їх адреси, перелік документів, необхідних для отримання посиленого сертифікату ключа розміщено на сайтах ДПС України та ДПС у Полтавській області у банері „Акредитований центр сертифікації ключів” за адресами: www.sts.gov.ua та www.stspl.gov.ua. Ознайомитись з правилами реєстрації та згенерувати особисті ключі можна і за адресою сайту акредитованого Центру сертифікації ключів www.cskidd.gov.ua .

Державна податкова служба у Полтавській області запрошує платників податків не гаяти час, отримувати посилені сертифікати електронних ключів та подавати звітність до податкових органів в електронному вигляді. Відокремлений підрозділ АЦСК ІДД ДПС по безкоштовній видачі посилених сертифікатів відкритих ключів при ДПС у Полтавській області чекає на відвідувачів за адресою: м. Полтава, вул. Фрунзе, 155, кімната 333.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Полтавській області