Сервісних центрів обслуговування платників податків на Полтавщині побільшало

Ще близько 9 тисяч платників податків Полтавщини отримали можливість скористатися сучасним спектром послуг від податкової служби області - в Лубнах та Лохвиці відчинили свої двері для відвідувачів сервісні Центри обслуговування платників податків.

„Створення таких Центрів – це дійсно грандіозний проект. Податкова йде назустріч платникам податків, і щойно відкритий черговий сервісний Центр, як один з проявів такої політики допоможе підприємцям максимально оперативно отримувати необхідні довідки та консультації”, - зазначив заступник голови Державної податкової служби у Полтавській області Анатолій Бакун під час урочистого відкриття відповідного Центру в Лохвиці.

 

На разі Центри обслуговування платників податків працюють майже по всій області. Відвідавши такий Центр платник податків може отримати кваліфіковану консультацію, подати звіт, одержати необхідну довідку, патент, свідоцтво тощо. Для зручності відвідувачів у залах центрів діє зона Wi-Fi, на телевізійному моніторі транслюється важлива та корисна інформація для платників податків. Центри забезпечено доступом до корпоративної мережі ДПС України та Єдиної бази податкових знань. Це дає змогу якісно та оперативно надавати всю необхідну інформацію платникам податків.

„Відкриття таких Центрів по всій Україні і на Полтавщині зокрема, свідчить про якісно нові відносини між податковою службою та підприємцями. Ми обмежуємо фіскальні методи роботи та розширюємо функції з надання послуг платникам податків”, - підсумувала роботу податкових органів області заступник голови ДПС у Полтавській області Людмила Голуб під час відкриття Центру обслуговування платників податків у Лубнах.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Полтавській області