На думку платників податків Полтавщини партнерські стосунки з податківцями в регіоні вже налагоджено, але їх варто зміцнювати та підтримувати

Близько 50 бюджетоформуючих платників податків Полтавщини, членів громадської ради при ДПС у Полтавській області, представників громадськості та журналістів завітали на засідання „круглого столу” організоване податківцями в обласному центрі. У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко та заступник голови обласної державної адміністрації Олена Адамович.

„Впродовж першого півріччя 2012 року податкова служба області активно впроваджувала в життя нову стратегію роботи та застосовувала на практиці сучасну філософію і підходи у співпраці з платниками податків. Настав час підводити перші підсумки цієї роботи та почути об’єктивну оцінку громадськості з цього приводу”, - так окреслив перед учасниками засідання тему для подальшого обговорення голова Державної податкової служби у Полтавській області Володимир Задорожний. За свідченням голови громадської ради при ДПС у Полтавській області Олексія Нестулі, який головував на засіданні,

саме так, почувши думки один одного, повинен будуватися справжній діалог, що і підтвердилося в ході самого засідання, коли кожен з бажаючих зміг висловити своє бачення співпраці між бізнесом та податковою службою, визначити „білі плями”, та запропонувати конкретні та індивідуальні шляхи їх заповнення або вирішення.

 

Більше десяти конкретних пропозицій, від законодавчих ініціатив до розширення сфери надання послуг від податкової служби в регіоні, отримали представники ДПС в області від тих платників податків, які тримають пальму першості у наповненні державного бюджету та доля надходжень яких становить понад 70% від загального обсягу по області. Разом з тим, всі учасники засідання висловили одностайність в тому, що бізнесові кола регіону вже партнери з податковою службою, а подібні зустрічі, які наразі стали традиційними, необхідно систематично продовжувати. Запрошені на зустріч керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування подякували очільникам податкової служби Полтавщини саме за такий формат спілкування з керівниками бюджетоформуючих підприємств, адже не в останню чергу завдяки цьому область добре спрацювала впродовж І півріччя цього року, забезпечивши значні надходження, як до державного, так і до місцевих бюджетів.

Підсумовуючи результати спільного обговорення нагальних питань голова ДПС у Полтавській області Володимир Задорожний зазначив, що кожна з внесених керівниками підприємств області пропозицій не залишиться без уваги, адже лише підтримуючи та розуміючи один одного податківці разом із сумлінними платниками податків зможуть реалізувати головну мету, з успіхом пройти шлях від фіскального органу до сервісної податкової служби європейського зразка.

Також в ході зустрічі голова ДПС у Полтавській області Володимир Задорожний та його перший заступник, начальник управління податкової міліції ДПС в області Микола Матора поспілкувалися з журналістами на брифінгу присвяченому новому формату співпраці податківців з платниками податків, охарактеризувавши та прозвітувавши про роботу податкової міліції та служби загалом, діяльність новостворених сервісів від податкової: центрального офісу з обслуговування великих платників податків, центрів обслуговування платників податків, акредитованого центру сертифікації ключів, телефонної лінії „Пульс податкової”, тощо.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Полтавській області