Близько 1,6 млрд.грн. платежів отримали місцеві бюджети області за шість місяців

Перше півріччя 2012 року як базовий етап реформування податкової служби та підвищення її ролі у справі наповнення бюджетів усіх рівнів у складних умовах відновлення економіки країни - стало основною темою обговорення під час виїзного засідання колегії Державної податкової служби у Полтавській області, що пройшло днями в Кременчуці.

Засідання на яке прибули всі керівники податкових інспекцій регіону та начальники відділів податкової міліції відкрив голова Державної податкової служби у Полтавській області Володимир Задорожний. Звертаючись до керівного складу податкових органів Полтавщини, очільник регіональної ДПС прозвітувався про результати роботи служби у І півріччі, відзначивши, що за шість місяців поточного року податківці регіону мобілізували близько 9,4 млрд.грн., що на 19,5% або на 1,5 млрд. грн.. більше ніж у відповідному періоді минулого року. До державного бюджету впродовж звітного періоду було зібрано понад 7,8 млрд.грн платежів, що майже на 19% або більш ніж на 1,2 млрд. перевищує показники І півріччя минулого року. За шість місяців поточного року до місцевих бюджетів за податками, що контролюють податкові органи області мобілізовано близько 1,6 млрд.грн. платежів, що майже на 23% або більш ніж на 290 млн.грн. перевищує рівень надходжень у І півріччі минулого року.

В ході засідання присутні розглянули ряд питань, серед яких: механізми, інструментарії та резерви виконання бюджетних завдань у сучасних умовах зміни формату відносин з платниками податків, стан проведених робіт з відкриття та облаштування центрів обслуговування платників податків, результати роботи антикорупційного сервісу „Пульс податкової” та видачі сертіфікатів відкритих ключів електронного цифрового підпису. Також під час засідання йшлося про заходи, які вживалися відділом внутрішньої безпеки при ДПС у Полтавській області щодо попередження вчинення працівниками органів ДПС області злочинів у сфері службової діяльності та корупційних правопорушень у І півріччі 2012 року, результати впровадження в органах ДПС області кадрової Програми „Золота десятка” та стан реалізації основних пріоритетних напрямів роботи податкової міліції області на 2012 рік.

Підсумовуючи питання розглянуті на засіданні, податківці області зобов’язалися і надалі сумлінно та злагоджено працювати над рівномірним наповненням бюджетів усіх рівнів, адже від стабільності у податковій сфері залежать добробут країни та громади.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації

та громадськістю ДПС у Полтавській області