ПРОТИДІЯ КОРУПЦІЇ В ОРГАНАХ ДПС ОБЛАСТІ

Відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Полтавській області , податкові органи Полтавщини і ДПС України в цілому приділяють особливу увагу попередженню та профілактиці корупційних проявів з боку працівників державної податкової служби. Але, нажаль, не всі службові особи органів ДПС адекватно сприймають попередження про небезпеку корупційних діянь, і як наслідок - факти порушення проти них кримінальних справ та складання адміністративних протоколів.

Так, днями співробітники Генеральної прокуратури України разом з оперативниками ГУБОЗ та відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Полтавській області управління внутрішньої безпеки ДПС України затримали за підозрою в отриманні хабара за повернення бухгалтерських та фінансових документів, вилучених в ході досудового слідства у кримінальній справі щодо посадових осіб одного із ТОВ та закінчення слідства у максимально стислі строки заступника начальника УПМ - начальника слідчого управління ДПС у Полтавській області, відносно якого порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Працівник затриманий в порядку ст. 115 КПК України. Це формулювання є попереднім, розпочато досудове слідство, призначено службову перевірку.

З метою запобігання вчиненню працівниками податкової служби області злочинів у сфері службової діяльності, корупційних правопорушень, а також порушень вимог чинного законодавства працівниками відділу внутрішньої безпеки, адміністрацією податкових органів області постійно проводяться профілактичні заходи, серед яких лекції, бесіди у колективах податківців, офіційні застереження за результатами службових перевірок тощо.

На останньому засіданні виїзної колегії ДПС в області, яка відбулася 19 липня 2012 року також було розглянуто питання протидії корупції.

До відома платників податків! Для вас працює "гаряча" лінія "Пульс податкової" телефон (044) 284-00-07 цілодобово. Зателефонувавши на неї, ви можете висловити свої пропозиції та побажання щодо роботи служби або заявити про протиправні та корупційні дії працівників податкової служби. Працівники ДПС України не лише приймають звернення, але й повідомляють про результати перевірки і прийняті заходи. "Пульс податкової" забезпечує зворотній зв'язок з платниками податків. Він запроваджений з метою подолання противоправних та корупційних дій в органах ДПС.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Полтавській області

(за матеріалами відділу внутрішньої безпеки при

ДПС у Полтавській області УВБ ДПС України)