За плідну працю – гідні нагороди

Урочисті збори присвячені 21-й річниці незалежності нашої держави пройшли в Державній податковій службі у Полтавській області. Привітати колег зі святом зібралися керівництво ДПС в області, Полтавського відділення „Асоціації ветеранів ДПС України”, Полтавської обласної ради Всеукраїнської профспілки ОДПС, керівники управлінь, відділів та працівники обласного апарату.

„Незалежна Україна та державна податкова служба – майже ровесниці”, - відзначив голова ДПС у Полтавській області Володимир Задорожний. „Всі етапи розвитку та еволюції, проблемні та переломні моменти дорослішання нашої країни ми пройшли разом. Сьогодні податкова служба на шляху перетворення з фіскального органу на високоякісну службу сервісного зразка. Своєю щоденною працею та налагодженими партнерськими стосунками з платниками податків регіону ми робимо внесок у подальше утвердження української державності та зміцнення добробуту Полтавщини та України”, - підсумував керманич обласної податкової служби.

На завершення урочистостей з нагоди Дня Незалежності України ветерани служби та найкращі працівники податкових органів Полтавщини отримали від голови обласної податкової служби заслужені нагороди та відзнаки за особливі досягнення в роботі, якісне виконання виробничих завдань, високу організованість та творче ставлення до праці.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації

та громадськістю ДПС у Полтавській області