Податковий сервіс на Сорочинському ярмарку

Понад 600 тисяч бажаючих відвідали цього року Національний Сорочинський ярмарок, що пройшов наприкінці серпня у селі Великі Сорочинці, що на Полтавщині. Підприємства та умільці з України, Білорусії, Молдови, Грузії, Німеччини і Польщі мали нагоду представити перед покупцями свою продукцію. Серед товарів представлених на ярмарку були: продукти харчування і одяг, текстиль і прикраси, садово-городній інвентар і сільгосптехніка, добрива та будівельні матеріали, а також багато різноманітного, гарного та корисного.

Цього року вперше на Сорочинцях було організовано ціле містечко майстер-класів „Сорочинська майстерня”, де всі бажаючи могли навчитися виготовляти ляльок-мотанок, писанки, обереги, а також створювати цілком сучасний аквагрим та вироби із полімерної глини. Долучитися до історії та процесу виготовлення традиційних українських страв можна було на майданчику „Ярмаркова смакота”, а іменинники ярмаркових днів отримали подарунки та сюрпризи на „Дні народження в Сорочинцях”.

Злагоджено та результативно спрацювали на ярмарку і податківці. Так, працівниками Миргородської об’єднаної державної податкової інспекції ДПС у Полтавській області  були створені всі належні умови для якісного, кваліфікованого та комфортного обслуговування платників податків, а на ярмарку було відкрито спеціальний сервісний Центр.

Завітавши до цього Центру обслуговування платників податків відвідувачі мали можливість отримати дозвільні документи на право здійснення торгівлі, проконсультуватися з питань застосування норм Податкового кодексу України, скористатися Інтернетом через зону WI-FI, а також дізнатися про сервісні послуги, що надаються податковими органами учасникам ярмарку, інформація про які була розміщена на біг-бордах, стендах, листівках та транслювалася через радіорубку ярмарку. За кілька днів роботи ярмарку послугами сервісного Центру скористалися більше 200 платників податків.

За результатами роботи ярмарку Великосорочинська сільська рада очікує на значне поповнення місцевої скарбниці, насамперед від отримання короткотермінових патентів та парковки транспортних засобів.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації

та громадськістю ДПС у Полтавській області