Полтавці оцінили якість обслуговування платників податків

Упродовж другої декади серпня 2012 року органи державної податкової служби Полтавщини вивчали громадську думку громадськості щодо діяльності податківців та якості обслуговування платників податків. Учасниками опитування стали понад 500 жителів області.

Аналіз анкет засвідчив, що на сьогоднішній день 94% опитаних респондентів відзначили позитивні зміни у роботі податкових органів.

Серед найбільш прийнятних форм спілкування з працівниками органів ДПС 51% учасників анкетування відзначили індивідуальні консультації, по 16% респондентів віддали перевагу електронному спілкуванню та участі у масових заходах для платників податків, 12% опитаних визначили особистий прийом посадових осіб органів ДПС – однією з найприйнятніших форм спілкування з податківцями.

Як показало опитування 42% анкетованих платників податків області стали краще орієнтуватися у податковому законодавстві та відзначили, що завдячують цьому Податковому кодексу України, який уніфікував численні законодавчі акти з питань оподаткування. Разом з тим 48% анкетованих висловили думку, що окремі норми податкового законодавства все ще потребують доопрацювання.

Йшлося в опитування і про якість роботи Центрів обслуговування платників податків, які на разі створені та працюють по всій області. Так, 52% учасників опитування оцінили їх роботу на „відмінно”, а 43% на „добре з плюсом” та „добре”. Щодо інформації розміщеної в Центрах обслуговування платників податків по області, то 76% опитаних вона задовольняє повністю, а 15% - частково. Крім того окремі учасники моніторингу громадської думки висловили свої конкретні побажання, як покращити роботу в цих центрах та залишили свої письмові пропозиції в анкетах.

До речі, висловити свою думку стосовно роботи Центрів обслуговування платників податків можна в будь-який зручний для Вас час. Для цього необхідно лише завітати на офіційний веб-сайт ДПС України за адресою www.sts.gov.ua, або суб-сайт ДПС у Полтавській області: http://poltava.sts.gov.ua та взяти участь в on-line опитуванні.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації

та громадськістю ДПС у Полтавській області