Збільшення статків та сумлінно сплачених податків побажав голова ДПС у Полтавській області підприємцям

e-mail Друк PDF

Днями голова Державної податкової служби у Полтавській області Володимир Задорожний зустрівся з представниками малого та середнього бізнесу регіону з нагоди їх професійного свята, Дня підприємця.

Виступаючи перед присутніми головний податківець Полтавщини зазначив, що сьогоднішня податкова служба, працюючи під гаслом „від фіскального органу – до сервісної служби” працює саме для підприємців, сумлінних платників податків. Центри обслуговування платників податків, Акредитований центр сертифікації ключів та „гаряча” телефонна лінія „Пульс податкової”, покликана подолати перешкоди, що заважають провадити підприємницьку діяльність. Співпрацюючи з бізнесом податківці розраховують і на зворотній зв’язок. Наприклад в усіх органах ДПС Полтавської області встановлені спеціальні скриньки для підприємців, в яких вони залишають свої побажання та пропозиції щодо удосконалення податкового законодавства та поліпшення роботи органів податкової служби.

„Приємно відзначати, що наші підприємці бачать це, користуються щойно запропонованими сервісами, задоволені ними, та, як наслідок, йдуть до партнерства з податковою службою”, - наголосив очільник податкової служби області.

Не обійшлося на зустрічі і без нагород. Так, за значний внесок в наповнення бюджетів усіх рівнів, своєчасну сплату податків у повному обсязі, сумлінну і самовіддану працю в партнерстві з податковою службою та з нагоди Дня підприємця кращі платники податків області суб’єкти господарювання фізичні особи здобули заслужені нагороди. Під час урочистостей подяки голови ДПС у Полтавській області Володимира Задорожного отримали полтавець Геннадій Кравченко, лубенчанин Руслан Ляшко та Віра Филенко з смт Чутове.

На завершення урочистих зборів всі присутні отримали нагоду відвідати виставку товарів та послуг представників малого та середнього бізнесу Полтавщини презентовану з нагоди Дня підприємця.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації

та громадськістю ДПС у Полтавській області