День з якого починається дорога у майбутнє

Свято Першого вересня завжи залишається в пам’яті кожної людини. Дехто асоціює його із шкільними роками, комусь більше запам’ятався ВУЗ, а може і молодий вчитель, який вперше йде на свій власний урок, хвилюється більше за першокласників. Одним словом для всіх - це день з якого починається дорога в майбутнє.

Відлунав перший дзвоник і в полтавській загальноосвітній школі №10 імені В.Г. Короленка, підшефній Державній податковій службі у Полтавській області. За традицією на шкільну урочисту лінійку з нагоди початку навчального року завітали і податківці.

„Нам, як шефам, приємно відзначити, що завдяки високій професійності педагогічного колективу, вже протягом кількох років школа впевнено посідає передові місця у рейтингу управління освіти серед загальноосвітніх навчальних закладів області, а учні школи, завдяки своїм талантам виборюють почесні нагороди не лише у нашій державі, а й за кордоном.”, - відзначила заступник голови Державної податкової служби у Полтавській області Людмила Голуб. Вітаючи дітей, їх батьків та вчителів із першим вересня податківці побажали їм міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань.

Для дітлахів же найприємнішим став момент вручення подарунків. Від своїх шефів навчальний заклад отримав давно омріяну акустичну систему нового покоління, а близько 70 першокласників пішли на свій перший урок з податковими абетками та розмальовками „Казка про податки”.

На разі близько 30 навчальних закладів перебувають під опікою податкової служби Полтавщини. Серед них: школи, гімназії, ліцеї, дитячі садки, інтернати та навіть дитячий притулок. З нагоди Дня знань представники податкових органів області відвідали всіх своїх підшефних із поздоровленнями та презентами.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації

та громадськістю ДПС у Полтавській області