Полтавські податківці здобули „срібло”

Фінал п’ятнадцятої спартакіади „Здоров’я” Полтавської організації фізкультурно-спортивне товариство „Динамо” України пройшов днями в обласному центрі. Збірна команда Державної податкової служби у Полтавській області взяла активну участь у цих змаганнях.

Крім податківців в турнірі показали свої сили 15 команд колективів правоохоронних органів, серед яких управління внутрішніх справ, служба безпеки, МНС, Митниця та багато інших. В змаганнях із семи видів спорту брали участь більш ніж 200 учасників і стільки ж вболівальників підтримували свої команди.

За підсумками спартакіади збірна команда податкової служби Полтавщини виборола першість у гирьовому спорті, здобула „срібло” з бігу на 100 метрів, гімнастики та перетягування канату, а також виборола третє місце з міні-футболу й стрільби з пістолета Макарова.

 

Загалом в ході турніру спортсмени податківці відстоювали честь служби на високому рівні та проявивши волю до перемоги вибороли в фіналі змагань друге загальнокомандне місце серед усіх динамівських колективів правоохоронних органів Полтавської області.

Голова Державної податкової служби у Полтавській області Володимир Задорожний привітав переможців та вручивши їм почесні відзнаки побажав й надалі підкорювати не лише спортивні, а й професійні вершини.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації

та громадськістю ДПС у Полтавській області