Податкові боржники Полтавської області під особливим контролем

Пошуку ефективних шляхів роботи по скороченню податкового боргу та покращенню рівня відпрацювання платників податків – боржників була присвячена розширена нарада з керівним складом Державної податкової служби у Полтавській області, що пройшла днями в приміщенні УПМ ДПС у Полтавській області.

Засідання, на яке прибули всі керівники податкових інспекцій регіону, відкрив голова Державної податкової служби у Полтавській області Володимир Задорожний. Звертаючись до керівного складу податкових органів Полтавщини, очільник регіональної ДПС прозвітувався про результати роботи служби з податковими боржниками за 8 місяців відзначивши, що робота податкових інспекцій по скороченню податкового боргу є недостатньою.

Аналіз роботи за даним напрямом та шляхи покращення ситуації, що склалася на даному напрямку, озвучили заступник голови ДПС області Людмила Голуб, начальник відділу погашення податкового боргу Микола Гарькавенко та начальник управління правової роботи Ольга Карабінська. В ході засідання присутні обговорили механізми, інструментарії та перспективи скорочення податкового боргу.

„Хочу звернути Вашу увагу на те, що в роботі з податковим боргом необхідно керуватися пріоритетністю кінцевого результату – бюджетними надходженнями,” - зазначив Володимир Задорожний, звертаючись до начальників податкових інспекцій області.

Керівник податкової служби закликав кожного начальника інспекції взяти під особистий контроль стан організації роботи по скороченню податкового боргу та надалі сумлінно та злагоджено працювати над рівномірним наповненням бюджетів усіх рівнів, адже від стабільності у податковій сфері залежать добробут країни та громади.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації

та громадськістю ДПС у Полтавській області