„Поспілкуватися з кожним платником податків регіону”

Таку мету поставив перед собою голова Державної податкової служби у Полтавській області Володимир Задорожний, про що повідомив присутніх на зустрічі платників податків, включених до реєстру великих платників податків на 2013 рік, що пройшла днями у Кременчуці.

Тема „Налагодження партнерських взаємовідносин з бізнесом, як крок на шляху реформування податкової служби з фіскального органу у сервісну службу” стала основною під час спілкування.

Очільник податкової служби регіону довів до присутніх результати роботи органів ДПС області за 8 місяців поточного року, відзначивши, що завдяки співпраці податківців та платників податків Полтавщини до державного бюджету було мобілізовано понад 10,5 млрд.грн. податків і зборів, що на 16,3 % перевищує показники відповідного періоду минулого року. У своєму виступі Володимир Задорожний зупинився на нових напрямках роботи податкової служби та їх результатах, відзначивши, зокрема, що завдяки запровадженню механізму бюджетного відшкодування ПДВ – його сума автоматично відшкодована платникам податків області склала понад 78% від загально відшкодованих коштів. Крім цього голова регіональної ДПС згадав про переваги подання звітності в електронному вигляді, відзначивши роботу підрозділу реєстрації користувачів при ДПС в області, та звернув увагу присутніх на інноваційні проекти податкової служби, що нині реалізуються, наприклад: «Горизонтальний моніторинг», Національний офіс обслуговування великих платників, на черзі – «Віртуальний кабінет платника податків», тощо. Завершуючи свою доповідь керівник податкової служби Полтавщини ознайомив присутніх з Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати платежів до бюджету, здійснення бюджетного відшкодування ПДВ, повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету, затвердженим Наказом Міністерства фінансів України від 07.07.12 № 817, який введено в дію 23 серпня 2012 року.

Начальник Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції Андрій Звонков закликав учасників зустрічі до діалогу, наголосивши, що лише так можна вирішити проблемні питання, що існують в бізнес середовищі області. Своє бачення співпраці між бізнесом та податковою службою висловили керівники найбільших промислових підприємств регіону: ПАТ “Кременчуцький колісний завод”, ВАТ “Кременчуцький завод технічного вуглецю”, ПАТ “Кременчуцький завод дорожніх машин” та інші.

Володимир Задорожний відзначив, що всі питання, які піднімалися на зустрічі будуть належним чином опрацьовані та вирішені. А також підкреслив, що від проведення подібних зустрічей вже є ефект – банер “Дізнайся більше про свого бізнес партнера”, пропозиція щодо створення якого надійшла під час проведення зустрічі з представниками бізнесу в м. Полтаві працює на єдиному веб-порталі Державної податкової служби України.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації

та громадськістю ДПС у Полтавській області