Полтавські податківці привітали майбутніх держслужбовців

Друк

Голова Державної податкової служби у Полтавській області Володимир Задорожний очолив Державну екзаменаційну комісію по захисту магістерських робіт за спеціальністю „Державна служба”, засідання якої пройшло днями в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.

Роботи студентів, присвячені адмініструванню методів управління персоналом, розробці напрямків оптимізації територіальної організації влади в Україні, вдосконаленню системи розподілу функцій та фінансових ресурсів між органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, отримали схвальні відгуки від членів комісії та всі були оцінені на „відмінно”.

Вперше семеро студентів ПНТУ імені Юрія Кондратюка, які навчалися на денній формі навчання, отримали ступінь магістра із спеціальності „Державна служба”, а одна студентка вже прийнята на роботу в Державну податкову інспекцію у місті Полтаві.

Вітаючи молодих магістрів із успішним захистом, Володимир Задорожний побажав їм професійних успіхів у служінні державі та висловив сподівання, що талановита молодь не омине увагою і податкову службу, адже молоді, енергійні та заповзятливі кадри завжди в ціні.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації

та громадськістю ДПС у Полтавській області