“Найважливіша складова успіху – люди”

На цьому наголосив голова Державної податкової служби у Полтавській області Володимир Задорожний під час урочистих зборів, що пройшли в обласній податковій з нагоди Дня ветерана. Привітати пенсіонерів, колишніх податківців та працюючих ветеранів податкової служби зібралися начальники податкових інспекцій області, керівники місцевих осередків ВГО „Асоціація ветеранів ДПС України” та профспілок. „Міцна команда професіоналів – це запорука успішної роботи, - відзначив Володимир Задорожний, - і податковій службі Полтавщини в цьому плані пощастило”. „Наші кадри завжди були професіоналами своєї справи та відповідально ставилися до виконання поставлених обов’язків. Прийшовши в податкову ще в 90-х роках з фінансових органів, вони стали основою сьогоднішньої податкової служби Полтавщини, створили її історію. Завдяки моїм колегам, фундаторам податкової служби, які у числі сьогоднішніх ветеранів, у податкових органах області було започатковано традиції справжньої відданості працівників державним інтересам, що, до речі, виявляється у незмінному виконанні бюджетів, а значить — належному фінансуванні соціальних програм та стабільній виплаті зарплати працівникам бюджетної сфери”, - підкреслив керівник обласної податкової служби.

Своїх колег ветеранів привітав і голова Ради місцевого осередку ВГО „Асоціація ветеранів державної податкової служби України” Полтавської області Микола Сасун, який сам понад 40 років свого життя присвятив бухгалтерській та фінансовій роботі й першим очолив Державну податкову інспекцію у місті Полтаві. Микола Федорович відзначив, що ветеранською організацією вживаються всі необхідні заходи щодо підтримки, допомоги, вшанування колишніх працівників податкових органів та нині працюючих ветеранів служби. Зокрема, лише з початку цього року обласним ветеранським осередком було надано близько 30 тисяч гривень матеріальної допомоги. „Увійти до лав Асоціації з кожним роком прагне все більше осіб. Так, якщо у 2007 році полтавський осередок ветеранської організації податківців налічував 12 членів то нині чисельність членів Асоціації в області становить майже 500 осіб і полтавський місцевий осередок за кількістю своїх членів входить до першої „десятки” в Україні.”, - підкреслив Микола Сасун.

Обмінюючись думками та ділячись спогадами, ветерани відзначили, що найважливішим для них є, перш за все, людське спілкування, а вже потім турбота та підтримка. Згадавши своїх наставників, вчителів, тих перших податківців в області, які піднімали країну з післявоєнної руїни, присутні на зустрічі ветерани закликали й молоде покоління звертатися до їх досвіду, поважати та цінувати працю минулих років, вшановувати літніх ветеранів. Чимало теплих слів та вітань на свою адресу отримав і учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни, гвардії полковник у відставці, один з перших податкових інспекторів Полтавщини, а нині почесний член Полтавського осередку ВГО «Асоціація ветеранів державної податкової служби України» Борис Ковтун. У свої вісімдесят вісім Борис Петрович тримає активну громадянську позицію, є членом кількох ветеранських організацій та продовжує публікувати свої літературні твори. А фотоархів ветерана стане основою унікальної експозиції музею ОДПС Полтавщини, що невдовзі буде створено.

Під час зустрічі між Державною податковою службою у Полтавській області та місцевим осередком ВГО „Асоціація ветеранів ДПС України” було підписано Угоду про співробітництво і взаємодію, відповідно до якої сторони зобов’язалися і надалі активно співпрацювати в напрямку захисту та підтримки соціальних прав й інтересів ветеранів податкової служби.

На завершення урочистостей винуватці свята отримали ювілейні відзнаки обласної державної адміністрації та обласної ради за вагомий внесок із зміцнення Полтавщини і з нагоди 75-річчя області, подяки голів ДПС в області та МО ВГО „Асоціація ветеранів ДПС України” Полтавської області. У відповідь ветерани побажали своїм молодшим колегам наснаги та витримки в нелегкій справі з наповнення скарбниць.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації

та громадськістю ДПС у Полтавській області