Податківці та АППУ спільно доводять законодавство до платників податків трьох областей

e-mail Друк PDF

Майже 200 платників податків з Полтавської, Харківської та Сумської областей взяли участь в обговоренні практичного застосування норм діючого Податкового кодексу та шляхів реформування податкової системи України під час семінару, який пройшов днями у Полтавській ОДА.

Семінар відбувся в рамках співпраці АППУ з Державною податковою службою України згідно з Меморандумом податкових відносин. Відкрив захід Голова Полтавської обласної Державної адміністрації Олександр Удовіченко, який зазначив, що органи місцевої влади з розумінням ставляться до проблем, що хвилюють підприємницькі кола та працюють над тим, щоб зробити законодавство максимально сприятливим для розвитку бізнесу, не відкидаючи при цьому значення стабільного наповнення бюджету.«Обласна влада намагається рухатися шляхом вирішення проблемних моментів та сприяти удосконаленню податкової системи. Прикладом вирішення цих питань є відкриття центрів обслуговування платників податків у всіх податкових органах Полтавської області. Податкова служба впевнено стоїмо на шляху перетворення з фіскальної служби на сервісну», - наголосив голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко.

Підтримав цю думку і голова ДПС у Полтавській області Володимир Задорожний: „Подібні зустрічі між податковою службою та платниками дуже важливі. Вони є свідченням того, що нами робляться впевнені кроки до того моменту, коли невирішених питань у податковому законодавстві не залишиться”.

Відзначив відчутну підтримку обласної влади та податкової служби, які повною мірою демонструють ефективну реалізацію проекту «Влада та бізнес - партнери» і організатор семінару, перший віце-президент АППУ Василь Матійчик: „Щоденно Асоціація платників податків України проводить від 3 до 10 семінарів в різних областях країни, навчаючи, як правильно сплачувати податки, ознайомлюючи з новаціями в Податковому кодексі. Адже платники податків, як ніхто, мають величезну потребу в організації таких програмних заходів, і АППУ чи не єдина організація в Україні, яка проводить таку роботу. Під час семінарів платники мають унікальну можливість поспілкуватися наживо з провідними фахівцями Асоціації та ДПС України, які причетні до прийняття змін до законодавчих актів, підготовки роз’яснень та податкових консультацій, і висловити їм свої думки. Тож гасло „Чесне партнерство влади і бізнесу” діє!”

Після закінчення офіційної частини розпочалася лекційна та практична робота, під час якої були розглянуті актуальні питання сплати авансових платежів по податку на прибуток, питання розбіжностей у податковому та бухгалтерському обліках, порядок нарахування, утримання та перерахунку ПДФО, ПДВ, плати за землю , а також спрощення форм податкової звітності.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Полтавській області