Офіційна позиція ДПС у Полтавській області стосовно питань, викладених у матеріалах ІВ «Коло» «Полтавські податківці замовили депутатам розбудову своїх офісів майже на 4 мільйони» та ІВ «Наші гроші» «Хмельницькі та полтавські податківці за 10 мільйонів з

Нещодавно розпочата реконструкція адміністративного будинку ДПС у Полтавській області проводиться у відповідності до наказу ДПС України від 22.06.12р. № 545 «Про затвердження Переліку об’єктів будівництва матеріально – технічної бази органів ДПС України», яким виділено кошти на реалізацію зазначених реконструкційних робіт.

Комплекс проектних робіт з реконструкції адмінприміщення ДПС у Полтавській області розпочато у 2007 році, а на початку 2009 року Державно-кооперативний проектно-вишукувальний інститут “Полтавагропроект” виконав першу частину проекту організації будівництва реконструкції адміністративного будинку податкової служби Полтавської області. У 2012 році – другу частину.

Але в зв’язку з відсутністю необхідних коштів розпочати роботи по реконструкції було неможливо.

Потреба у реконструкції виникла в зв’язку з тим, що умови, у яких зараз виконують свої посадові обов’язки працівники ДПС у Полтавській області, не відповідають вимогам нормативних документів з охорони праці. Станом на 01.10.2012 у існуючому адмінприміщенні працює 192 особи. Площа на одного працівника складає 4,3 кв.м при нормі 6,5 кв.м при роботі з комп’ютером.

Крім того, кількість працюючих в декількох структурних підрозділах, які розміщені за межами адмінприміщення ДПС в області, становить 80 чоловік. Розміщення зазначених структурних підрозділів за різними адресами ускладнює виконання поставлених перед податковою службою області завдань та знижує оперативність роботи працівників ДПС області.

Після введення в дію мансардного поверху з’явиться можливість для розміщення відокремлених зараз підрозділів у одному приміщенні, а корисна площа на одного працюючого становитиме 5,7 кв.м.

Відповідно до Закону України „Про здійснення державних закупівель” ДПС у Полтавській області 16.08.2012 р., після внесення змін до Річного плану закупівель, було розпочато процедуру відкритих торгів щодо закупівлі „Реконструкція адміністративного будинку з надбудовою мансардного поверху по вул.Фрунзе,4 в м. Полтава.” (Оголошення про початок процедури відкритих торгів опубліковано у „Віснику державних закупівель” (надалі –ВДЗ) № 99/1 (701/1) від 17.08.2012, №274906,).

Документація конкурсних торгів, яка затверджена комітетом по цій процедурі, була надана 5 підприємствам, але для участі у торгах пропозиції надали лише три будівельних підприємства.

Відповідно до оголошення про початок процедури відкритих торгів 17.09.2012 відбулась процедура розкриття пропозицій .

З дотриманням вимог діючого законодавства до процедури оцінки пропозицій конкурсних торгів було допущено два будівельних підприємства. Найкращою визнано пропозицію ТЗДВ „Полтаватрансбуд”, яку і було акцептовано (оголошення у ВДЗ №112(714) від 20.09.2012 №290883).

З переможцем відкритих торгів на закупівлю ТЗДВ „Полтаватрансбуд” 05.10.2012 ДПС у Полтавській області укладено договір (оголошення про результати проведення торгів опубліковано у ВДЗ №116/5(718/5) від 05.10.2012, №300523). При проведенні процедури закупівлі оскаржень рішень комітету з конкурсних торгів ДПС у Полтавській області не було.

ДПС у Полтавській області відповідно до вимог ст.10 ЗУ „Про здійснення державних закупівель” оприлюднено документацію конкурсних торгів та Протокол розкриття по процедурі конкурсних відкритих торгів із „Реконструкції адміністративного будинку з надбудовою мансардного поверху по вул.Фрунзе,4 в м. Полтава” як супровідний матеріал на веб-порталі уповноваженого органу (www.tender.me.gov.ua).

Для уникнення у подальшому розповсюдження неоднозначної або викривленої інформації, яка не в повній мірі відповідає дійсності, ДПС у Полтавській області звертається до ЗМІ та журналістів з пропозицією при підготовці матеріалів, які стосуються напрямків діяльності ДПС у Полтавській області, отримувати коментарі безпосередньо від офіційних (уповноважених) осіб установи.

 

ДПС у Полтавській області