Чутівський Центр обслуговування платників податків запрошує відвідувачів

Робота Центрів з обслуговування платників податків, що нині активно триває по всій області, підтверджує, що податкова служба на справіпереходить від виконання фіскальних функцій до клієнтоорієнтованої моделі співпраці з платниками податків”, - зазначила заступник голови Державної податкової служби у Полтавській області Людмила Голуб під час урочистого відкриття аналогічного Центру у Чутівському відділенні Карлівської МДПІ.

Чутівський сервісний Центр, як і інші в області оснащений за усіма вимогами ДПС України - потрапивши сюди, кожен платник податків зможе отримати весь спектр послуг від отримання дозвільних документів та подання звітності в електронному вигляді у зоні WI-FI до ознайомлення з новинками податкового законодавства за допомогою сучасного мультимедійного обладнання. Особисту допомогу кожному платнику податків надаватимуть кваліфіковані консультанти - модератори центру.

Заступник начальника Карлівської МДПІ Петро Лавроненко провів присутнім екскурсію Центром. Можливості та умови його роботи оцінили та перевірили голова Чутівської райдержадміністрації Юрій Третяк, заступник голови Чутівської селищної ради Віктор Мартиненко та платники податків району. Всі вони залишилися задоволені побаченим.

Сервісний Центр при Чутівському відділенні Карлівської МДПІ обслуговуватиме понад 1300 клієнтів: більш ніж 940 платників податків фізичних осіб та близько 390 юридичних осіб платників податків.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації

та громадськістю ДПС у Полтавській області