Платники податків Полтавщини активно використовують електронний цифровий підпис

Більше трьох тисяч посилених сертифікатів електронних ключів видано з часу відкриття сектором реєстрації користувачів при ДПС у Полтавській області акредитованого Центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДПС.

Електронна форма звітності є дуже зручною для платників податків. Ті платники, які вже користуються нею, відзначають серед беззаперечних переваг значну економію часу та коштів. До того ж і кількість відвідувань податкової інспекції зведено до мінімуму.

Найактивніше користуються новим сервісом жителі Полтави – 454 суб’єкти господарювання та Диканьського району – 205 платників. Активно долучаються до новацій платники Гадяцького та Кобеляцького районів – близько 150 звернень у кожному з районів. Переваги сервісу оцінили також понад 100 платників у Карлівському районі та більше 70 – у Котелевському районі та Миргороді. Загалом від початку роботи представництва АЦСК ІДД ДПС послугами по отриманню електронного цифрового підпису скористалися 1618 суб’єктів підприємницької діяльності.

У секторі реєстрації користувачів при ДПС області можна також отримати консультації з технічних питань користування сервісом, вирішити питання по оформленню необхідного пакету документів для отримання сертифікату. Як коментують фахівці сектору, найбільше питань виникає у платників саме через неповний пакет документів при оформленні: відсутні заповнені заяви, немає особистих підписів на копіях облікових карток платників податків, відсутні оригінали наказів на призначення керівника та бухгалтера, немає оригіналу облікової картки платника податків тощо.

З огляду на це, ДПС у Полтавській області звертається до платників податків з проханням ретельно вивчати перелік необхідних документів та при оформленні мати їх у наявності. Це допоможе вам уникнути зайвих непорозумінь та незручностей. Ознайомитись з правилами реєстрації та згенерувати особисті ключі можна за адресою сайту акредитованого Центру сертифікації ключів www.cskidd.gov.ua

Шановні платники! Запрошуємо вас приєднуйтеся до тих, хто вже подає свою звітність в електронному вигляді! Відокремлений підрозділ АЦСК ІДД ДПС по безкоштовній видачі посилених сертифікатів відкритих ключів при ДПС у Полтавській області чекає на відвідувачів за адресою: м. Полтава, вул. Фрунзе, 155, Центр обслуговування платників податків ДПІ у м.Полтава, 1 зала, кабінет №1.

Відділ взаємодії з засобами масової інформації

та громадськістю ДПС у Полтавській області