Полтавські правоохоронці затримали „псевдоподатківця”

Працівники відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Полтавській області УВБ ДПСУ спільно із співробітниками податкової міліції затримали громадянина, який від імені керівника податкової інспекції вимагав гроші у приватного підприємця.

До відділу внутрішньої безпеки при Державній податковій службі у Полтавській області управління внутрішньої безпеки ДПС України надійшла інформація, що в одному з магазинів міста Лубни невідомий чоловік, начебто за завданням керівника податкової інспекції, вимагає у підприємця кошти в розмірі 7 тисяч гривень. Оперативно відреагувавши на звернення податківці разом із представниками правоохоронних органів затримали підозрюваного. Ним виявився 49 річний водій таксі. На разі триває дослідча перевірка.

Відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Полтавській області УВБ ДПСУ нагадує, у разі коли Ви, Ваші рідні чи знайомі стали жертвами шахраїв, які під виглядом або від імені працівників державної податкової служби вимагають гроші, чи Ви маєте будь-яку інформацію про них, просимо негайно звертатися за єдиним телефонним номером 0-800-501-007, запровадженим ДПС України для повідомлень про протиправні та корупційні дії працівників податкової служби. Крім того для всіх бажаючих цілодобово працює сервіс «Пульс податкової» - „гаряча” телефонна лінія за номером (044)284-00-07, подзонивши на яку можна висловити свої пропозиції та побажання щодо роботи податківців або заявити про протиправні та корупційні дії працівників ОДПС.

Відділ взаємодії з засобами масової інформації

та громадськістю ДПС у Полтавській області